Bramy Roletex

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe Roletex

Drzwi aluminiowe występują we wszystkich wzorach i kolorach bram segmentowych.
Dzięki tej możliwości razem z bramą garażową tworzą spójną całość.
Dodatkowe opcje zabezpieczeń takie jak ryglowanie + zamek z wkładką, zwiększają poczucie bezpieczeństwa przed nieproszonymi osobami.
Jest to ciekawa alternatywa […]

Read more...

Bramy rolowane

Bramy Rolowane Roletex

OpisDetaleCertyfikatyNapędy

Brama rolowana Roletex świetnie sprawdza się w obiektach, w których ilość miejsca jest znacznie ograniczona. Płaszcz bramy jest bowiem zawijany na wał, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać wysokość oraz długość każdego pomieszczenia, zwłaszcza tego z niskim nadprożem […]

Read more...

Bramy przemysłowe

Bramy Przemysłowe Roletex

OpisDetaleWzoryZabezpieczeniaCertyfikatyNapędy

Właścicielom hal produkcyjnych, magazynów oraz obiektów o charakterze usługowym polecamy różnorodne bramy przemysłowe Roletex.
Wyróżniają je solidność, wygoda w użytkowaniu i dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. Warto podkreślić, że takie bramy są przystosowane do niezwykle intensywnej eksploatacji, dlatego […]

Read more...

Bramy garażowe

Bramy Garażowe Roletex

OpisDetaleWzoryZabezpieczeniaCertyfikatyNapędy

Bramy garażowe Roletex to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła oraz zaporę dla fal akustycznych. Wszystko to jest możliwe dzięki idealnej grubość skrzydła, które jest wypełnione 40 milimetrową warstwą bezfreonowej pianki.
Możliwość wyboru […]

Read more...