FirmaNiezmiernie miło nam jest gościć Państwa na naszej witrynie internetowej.

Mamy nadzieję, że zamieszczone informacje pozwolą Państwu na kompleksowe zapoznanie się z ofertą.

ROLETEX to renomowany producent rolet zewnętrznych, bram garażowych, bram przemysłowych, rolet wewnętrznych, żaluzji, moskitier oraz markiz. Do produkcji oferowanego przez nas asortymentu używamy tylko sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych komponentów. Jest to dla nas bardzo istotne, ponieważ jesteśmy pewni, że wszystkie oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką jakością i trwałością.

Rolety, bramy ROLETEX to produkty przebadane laboratoryjnie, posiadają niezbędne certyfikaty norm bezpieczeństwa oraz przenikalności cieplnej. Ciągle poszerzamy nasz park maszynowy, aby oferowane przez nas produkty były atrakcyjne oraz innowacyjne w stosunku do konkurencyjnych firm.

Posiadamy własne linie do formowania i obróbki stali oraz linie do wytłaczania i wtryskiwania tworzyw sztucznych. Wszystko to pozwala nam na nieustanne podnoszenie jakości oferowanych przez nas produktów.

Firma ROLETEX zatrudnia wyłącznie doświadczonych i posiadających niezbędną wiedzę specjalistów z różnych dziedzin. Naszym priorytetem jest permanentny rozwój, dlatego też na bieżąco nie tylko śledzimy, ale również kreujemy trendy obowiązujące w naszej branży. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje dzięki czemu mogą Państwo liczyć na fachową i kompleksową pomoc.

Zobacz prezentacje wideo firmy Roletex: