Rozwiązania systemowe

MOSKITIERA + MARKIZA = OCHRONA PRZED SŁOŃCEM I OWADAMI

Zakup markizy połączony z zakupem moskitiery przyniesie nam wiele korzyści. Markizy ochronią bowiem pomieszczenie przed intensywnym słońcem oraz zapewnią nam upragniony cień na tarasie/balkonie. Moskitiery natomiast pozwolą w tym samym czasie delektować się świeżym powietrzem w naszym domu bez brzęczących owadów, które nie tylko zakłócają nasz spokój, ale również roznoszą szkodliwe bakterie.

 

ROLETA ZEWNĘTRZNA + MOSKITIERA + ROLETA WEWNĘTRZNA = OCHRONA PRZED SŁOŃCEM, OWADAMI, CIEKAWSKIMI SPOJRZENIAMI

Takie rozwiązanie jest najbardziej skuteczną ochroną przed wszystkimi czynnikami, na jakie jesteśmy narażeni nie tylko mieszkając w bloku, ale również w domku jednorodzinnym. Połączenie trzech produktów sprawia, że ani słońce, ani wścibscy sąsiedzi nie będą zaglądać w nasze okna. Poza tym moskitiera zapewni nam doskonałą ochronę przed owadami i innymi insektami. Wszystkie elementy są idealnie dopasowane, dzięki czemu Państwa okno będzie wyglądało elegancko zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

 

ROLETA ZEWNĘTRZNA + ŻALUZJE = OCHRONA PRZED SŁOŃCEM I CIEKAWSKIMI SPOJRZENIAMI

Promienie słoneczne oraz wścibscy sąsiedzi mogą skutecznie utrudnić nam życie. W takim przypadku warto wyposażyć każde pomieszczenie w swoim domu w rolety zewnętrzne oraz żaluzje. Istotne jest to, że obydwa elementy tego rozwiązania można dopasować do koloru ramy okiennej czy też innych elementów domu.